Koulelo se, koulelo...

Koulelo se, koulelo...Ano i u nás se koulelo. Ale nebylo to jablíčko, přestože by se to k podzimu hodilo. My jsme se opět vypravili zakoulet si do místní kuželny. Některé děti si to zopakovaly a pro jiné to bylo seznámení s novým a pro ně netradičním sportem. Všechny koulení opravdu bavilo, tak je možné, že se kuželkářům i rozšíří řady o další závodníky. Naše návštěva by se nemohla samozřejmě uskutečnit bez ochoty pana Bruse a jeho kolegy, takže nám ještě zbývá poděkovat za jejich spolupráci.

Putovní sklářská dílna ve školní družině

Putovní sklářská dílna ve školní družiněŠkoní rok 2019/20 jsme zahájili zajímavou akcí - tzv. sklářením. Děti si vyzkoušely práci s roztaveným sklem. Viděly, jak sklo při vysoké teplotě taje, mění svou barvu a chladnutím tvrdne a barvu získává. Pod odborným vedením si vyrobily korálky vhodné jako ozdoba na krk nebo malý dárek pro své blízké.
Pro velký zájem akci zopakujeme v pondělí 16.9.2019 od 13.00 do 16.00 hodin.

KONTAKTY ŠD

Aktuality školy