Login

Školní mléko, ovoce do škol

Upozornění pro rodiče

Mléko bude vydáváno v měsíci říjnu, kdy škola obdrží nový automat. Žáci budou mít větší výběr ze sortimentu mléčných výrobků.
 Ovoce do škol
Ve školním roce 2017/2018 je naše škola stejně jako v předchozích letech zapojena do projektu Ovoce do škol. Ovoce, zeleninu, popř. ovocné šťávy odebárají všichni žáci 1. a 2. stupně - tedy 229 žáků. Zboží naší škole dodáva firma Laktea. Děti dostávájí vše zdarma 2 x do měsíce. Projekt je financován z fondů EU.

Mléko do škol

Vážení rodiče,naše škola je již několik let zapojena do projektu Mléko do škol. Od října 2015 došlo ke změně distribuce dotovaného mléka. Na škole bude instalován mléčný automat, který žákovi vydá podle volby po přiložení čipu ochucené nebo neochucené mléko ( později zřejmě i další mléčné výrobky). Přitom se použije stejný čip jako ve školní jídelně. Pokud Vaše dítě na oběd nechodí a čip nemá, musí si ho zakoupit u vedoucí školní jídelny za 115 Kč. Každý žák školy má nárok v době školního vyučování na odběr jednoho mléka denně v ceně 6 Kč. Neodebraný výrobek nelze vybrat zpětně. Aby Vaše dítě mohlo využívat této služby, je nutné provést následující:

1. Přihlaste se vložením emailu a hesla do systému ŠKOLNÍ PROGRAM (na webových stránkách školy).

2. Vyberte položku SVAČINA a následně KREDIT.3. Zaplaťte převodem Vámi zvolenou částku na uvedený ...
Více informací
TOPlist
Domů ZŠ Nová Včelnice

Created by © 2015/2018 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy

TOPlist