Login

Archiv aktualit 2019/2020

Informace o zpracování osobních údajů

Správce údajů: Základní škola Nová Včelnice, příspěvková organizace

Kontakty na správce najdete www.zsnovavcelnice.cz

Jaká je odpovědnost správce?Jako správce školy jsme ...
Více informací

Noví prvňáčci ve školním roce 2019-2020

Noví prvňáčci ve školním roce 2019-2020

V letošním školním roce nastoupilo v naší základní škole do první třídy 22 nových žáčků.

Milí prvňáčci, přejeme vám do nového školního roku hodně radostí a úspěchů při učení a poznávání nových věcí. Ať se vám ve škole líbí, hodně se toho naučíte a prožijete mnoho hezkých a zajímavých chvil.

Letošní halloweenská stezka

Letošní halloweenská stezka Letos jsme my – žáci 8. A a naše třídní učitelka Jitka Sedláková - naplánovali halloweenskou stezku na pátek 25. října od šesti hodin večer. Pro nás ale začala pár dnů před termínem, protože jsme museli naplánovat a připravit stanoviště, na kterých děti a někdy i dospělí plnili různé úkoly, například hledali svítící náramky, běhali slalom, prolézali pavoučí sítí a další. Na každém stanovišti dostali nějakou odměnu, ať už mandarinku, bonbóny, omalovánky, svítící náramky a na konci ještě diplom ...
Více informací

Storytelling

V úterý 24. 9. 2019 na naši školu přijel MgA. Martin Hak, zkušený lektor vypravěčství příběhů. Žáci 9. ročníku dostali příležitost prožít a spoluvytvářet příběh "O statečné babičce Jarušce." Skutečný děj se odehrával na pozadí II. světové války. Žáci byli zahrnuti do vypravování o statečnosti, odhodlání, štěstí, obětavosti, zamilovanosti, strachu a iracionalitě, o tom, co je potřeba udělat.

                                                                                        Mgr. Daniela Šímová

Jindřichohradecké muzeum - Landfrasova tiskárna

Jindřichohradecké muzeum - Landfrasova tiskárna

   V pondělí 11. 11. 2019 jsme se vydali s žáky 6. ročníků do Jindřichova Hradce, kde jsme navštívili místní Muzeum. Uskutečnil se zde naučný program zaměřený na Landfrasovu tiskárnu. Expozice představovala ojedinělou kolekci památek na nejvýznamnější mimopražskou tiskárnu 19. století, která působila v Jindřichově Hradci od roku 1797 až do poloviny 20. století. Žáci měli možnost zhlédnout originální tiskařské stroje a celkový proces vzniku tištěné knihy. Na závěr si vyrobili i vlastní iniciálu v původním stylu. Program se nám velmi líbil a přiblížil nám historii našeho regionu.
                                                                                                      Mgr. K. Tipplová

Zájezd do předvánoční Vídně - 28.11.2019

Zájezd do předvánoční Vídně - 28.11.2019    V letošním školním roce jsme se v rámci výuky německého jazyka vypravili s žáky 7., 8. a 9. ročníků do srdce Rakouska - do Vídně. Již v autobuse jsme se dozvěděli od našeho pana průvodce mnoho zajímavostí o historii tohoto evropského města. Následně jsme strávili nádherný předvánoční čas poznáváním místních památek. První zastávkou byl barokní zámek Schönbrunn, jehož zahrady nás i díky ...
Více informací

Naše škola

TOPlist
Domů ZŠ Nová Včelnice

Created by © 2015/2019 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy

TOPlist