6.A - tř.učitelka Mgr. Tipplová

Třídní učitelka: Mgr. Kateřina Tipplová

Kontakt: katerinadolezalova7@gmail.com
Seznam žáků:

Horejšová Nikola, Houška Vít, Jelenák Adam, Kaňovský Dominik, Kašša Jakub, Kovalčík Jan, Němec Libor, Pecka Filip, Pohlodko Jan, Salava Michal, Sosnová Kristýna, Strašíková Karolína, Šindelářová Lucie, Vaňková Markéta (14)

DOUČOVÁNÍ

Milí rodiče, milí žáci,

doučování bude ve školním roce 2019/2020 probíhat pro 6. ročníky vždy v úterý od 7:00 z matematiky, ve středu v 7:00 z českého jazyka a ve čtvrtek v 7:00 z anglického jazyka.

Případný zájem hlašte příslušným vyučujícím.

Kateřina Tipplová
Nové předměty a jejich průběh:

Ve školním roce 2019/2020 přibyly žákům šestých tříd v rozvrhu dva nové předměty, a to Přírodovědné praktikum a Dramatická výchova. Průběh těchto předmětů v prvním pololetí bude pro třídu 6.A následující:

V sudé týdny: konec výuky po 5. vyuč. hodině ve 12:20 (5. vyuč. hodinu mají žáci Dramatickou výchovu, po níž se odebírají na oběd či domů)

V liché týdny: konec výuky po 6. vyuč. hodině ve 13:15 (5. vyuč. hodinu mají žáci Přírodovědné praktikum, po něm následuje 6. vyuč. hodinu Dramatická výchova, poté se žáci odebírají na oběd či domů)

*první školní týden (2.9. - 6.9.) je týdnem sudým

V případě jakýchkoliv dotazů se na mě neváhejte obrátit.

Kateřina Tipplová