1.A třída - tř. učitelka Mgr. Marta Plášilová

Školní rok 2017/2018

Kontakt: pl.marta@seznam.cz

Seznam žáků: Berešová Eliška, Březinová Nicol, Fila Stanislav, Fohl Jonáš, Hembera Miroslav, Holický Vojta, Houšková Vanesa, Janáková Marie, Janáková Eva, Kafka Antonín, Kopecký Tomáš, Koštová Ema, Křivka Filip, Kundrátová Martina, Machoňová Monika, Matějka Lukáš, Míchal Marek, Němcová Nicol, Němcová Zuzana, Ouhelová Šárka, Paukov Roman, Pfauserová Kristýna, Pilchová Valerie, Stejskalová Tereza, Šmol Tadeáš, Švácha David, Kepková Diana, Valík Václav, Zdeněk Lukáš (29)

Sdělení rodičům

Dne 29. 9. 2017 vyhlašuje ředitelka školy ředitelské volno. Všichni žáci budou mít možnost objednat si oběd, ale za plnou cenu. Žáci I. stupně mohou využít také školní družinu od 6:30 hod - 14:00 hod.
Konzultační schůzky

Konzultační schůzky se budou konat dne 21.11.2017 od 16:00 - 17:30 hodin. Prosím rodiče o podpis v žákovské knížce, že jsou o konzultačních schůzkách informováni.
Děkuji M. Plášilová

Odpoledne s kamarády

Dne 21. 12. 2017 pořádala naše třída 1.A projekt pro žáky 8.A třídy pod názvem  "Z pohádky do pohádky" Pro naše kamarády bylo připraveno sedm stanovišť. Na každém stanovišti si žáci 8.A vyzkoušeli své znalosti pohádek, postav večerníčků i spisovatelů dětských knih. Pro všechny to bylo milé zastavení před vánočními prázdninami.

Created by © 2015/2017 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy