Naši reprezentanti ... :)

Školní i mimoškolní reprezentace je chválihodná činnost, proto i my jsme pyšní na své "soukmenovce"

Předvánoční koncert akordeonů 10.12. v J.Hradci s aktivní účastí Ondřeje Ševčíka

Zářijová soutěž ve střelbě z malorážní pistole - 2.místo Káji Prokeše

3.místo Adama Jelenáka v kuželkářské soutěži "Předvánoční koulení" - dětská kategorie dobrovolných hasičů v N.Včelnici

2.místo Nely Čermákové v kategorii Junior na podzimním golfovém tunaji v N.Bystřici

3.místo Karla Prokeše na krajském přeboru mladšího žactva v Třešti dne 20.1.2018, v rámci kategorie střelba ze vzduchové pušky.

3.místo Karla Prokeše na krajském přeboru mladšího žactva v Třešti dne 20.1.2018 v kategorii vzduchová puška.

4.místo Matěje Šívra na "Atletickém čtyřboji přípravek"- Praha 17.2.2018

3.místo na fotbalovém turnaji v N.Bystřici 24.2. obsadil novovčelnický tým žactva, do kterého patřili mimo jiné i žáci naší třídy: Libor Němec, Jan Kovalčík, Jakub Kašša a Jan Pohlodko

Jakub Kašša byl na fotbalovém turnaji v Nové Bystřici dne 24.2.vyhlášen za nejlepšího hráče celého turnaje.

Dne 24.2.obsadil Matěj Šívr krásné 2.místo v obřím slalomu kat. U12 na lyžařských závodech "O pohár Hradiště" v Nové Bystřici

Nádherné 3.místo z okresního kola turnaje ve vybíjené, které proběhlo v J.Hradci dne 15.3.,zajistli naší škole hráči naší třídy: Kovalčík Jan,Němec Libor,Kašša Jakub,Knězek Nikolas,Pohlodko Jan,Voldřich Josef,Prokeš Karel, a dále také žáci 5.třídy: Novotn

Velikonoční víkend byl úspěšný pro Lucku Šindelářovou, která v J.Hradci na soutěži pódiových sladeb vybojovala se svými spolubojovnicemi z AEROBIK TEAMU LENA krásné 2.místo

Vynikající 1.místo vybojovala Barča Fuxová na bambinktonovém turnaji v kategorii nejmladšího žactva, který pořádal DDM dne 21.4. v Jindřichově Hradci.

Úctyhodné 1.místo v okresním finále "Štafetového poháru" vybojovalo 3.5. družstvo žáků 3. - 5.ročníku naší ZŠ, jehož členy byli i žáci naší třídy: Markétka Vaňková, Kája Strašíkova a Matýsek Šívr

3. a 4. místo Matěje Šívra na květnovývh lehkoatletických závodech v Nové Včelnici jsou dalšími skvělými výsledky našeho malého atleta.

3.místo Markéty Vaňkové ve výšce je krásným výsledkem květnového lehkoatletického závodu v Nové Včelnici.

V sobotu 19.1.2019 se povedlo Kájovi Prokešovi vystřílet přeborníka kraje Vysočina v kategorii do 12 let v disciplíně vzduchová puška vleže. Jeho celkové umístění v závodě o "Třešťskou diabolku" nakonec vyústilo v krásné 3 místo. Gratulujeme!!!