Školní rok 2015/2016 - adaptační den

21.09. 2015
Školní rok 2015/2016 - adaptační den

JSEM UŽ PÁŤÁK
Školní prostředí žáci vnímají hlavně jako místo pro vzdělávání, proto jsme se rozhodli uskutečnit adaptační den pro 5. ročník, kde si budeme hrát a vzájemně se více poznávat. Měl by přispět k poznání svých kamarádů, vytváření lepších vztahů mezi dětmi, k neformální komunikaci mezi žáky a učiteli. Žáci se mimo výuku více poznají, jde o důležitou část sebepoznání, o vyjádření pocitů a poskytování vzájemných zpětných vazeb, které často při školní výuce chybí, ale pro vyučovací proces jsou důležité. Cílem je vytvořit spolupracující kolektiv dětí, které se sešly na začátku školního roku v páté třídě.

„ Hurá“, ozvalo se v 5.A, když se žáci dozvěděli, že se ve čtvrtek nebudou učit. Dne 17.9.2015 se děti nejenom poznávaly ve své třídě v budově školy, ale vyrazily i za doprovodu paní zástupkyně Mgr. Renáty Dytrichové a třídní učitelky Mgr. Marie Anderovské do okolí Nové Včelnice.

Počasí nám přálo a prožili jsme spolu pěkné dopoledne. Více fotografií najdete zde

Třídní učitelka Mgr. Marie Anderovská