Přespolní běh v J. Hradci

19.10. 2015
Přespolní běh v J. Hradci

1. října se naše škola zúčastnila závodu v přespolním běhu v Jindřichově Hradci. Závod se koná na již tradičním místě v parku u Jakuba, kde na závodníky čeká náročná trasa se strmým a dlouhým výběhem do kopce. Na této akci patříme tradičně k nejlepším školám okresu a ani letos tomu nebylo jinak. Mladší děvčata byla čtvrtá, třetí místo vybojovali mladší i starší chlapci a starší děvčata doběhla na 2. místě. Ještě úspěšnější jsme byli v jednotlivcích.  Marek Strnad kontroloval závod od začátku do konce a v cíli se radoval z vítězství s náskokem 40 vteřin na druhého. V tu dobu už jsme slavili vítězství Davida Holoubka, který překvapil všechny soupeře a vyhrál soutěž mladších žáků. Celkově úspěšný den ještě podtrhla svým třetím místem mezi staršími žákyněmi Natálka Potocká. Na závěr nutno podotknout, že nikdo z našich žáků nezklamal a téměř všichni doběhli v první polovině startovního pole.

Nejlépe umístění žáci:

David Holoubek                     1. místo        mladší žáci