Pohár Rozhlasu

Ve středu 15. 5. 2019 se na atletickém stadionu v Nové Včelnici konaly atletické závody družstev. V každé věkové kategorii  závodilo  10 škol z okresu J. Hradec. V nevlídných klimatických podmínkách bojovali naši žáci a žákyně ve všech čtyřech kategoriích o co nejlepší umístění. Nejlépe skončili naši starší žáci 8. - 9. ročník a to na 2. místě za ZŠ Nová Bystřice. Starší žákyně také vystoupily na stupně vítězů a to na 3. místo. Mladší žákyně 6.- 7.  ročníku obsadily 4. místo a mladší žáci skončili na 5. místě.

Přestože se nevyhlašovali vítězové jednotlivých disciplín, musíme vyzdvihnout úspěchy našich jednotlivců. Pavel Poslušný- nejlepší koulař st. žáci,  Marta Davidová- nejlepší sprinterka na 60m ml. žákyně, Tereza Hánová- nejlepší výškařka st. žákyně.