Mléko do škol

Vážení rodiče,

naše škola je již několik let zapojena do projektu Mléko do škol. Od října 2015 došlo ke změně distribuce dotovaného mléka. Na škole je instalován mléčný automat, který žákovi vydá podle volby po přiložení čipu ochucené nebo neochucené mléko ( později zřejmě i další mléčné výrobky). Přitom se použije stejný čip jako ve školní jídelně. Pokud Vaše dítě na oběd nechodí a čip nemá, musí si ho zakoupit u vedoucí školní jídelny za 115 Kč. Každý žák školy má nárok v době školního vyučování na odběr jednoho mléka denně v ceně 6 Kč. Neodebraný výrobek nelze vybrat zpětně. Aby Vaše dítě mohlo využívat této služby, je nutné provést následující:

1. Přihlaste se vložením emailu a hesla do systému ŠKOLNÍ PROGRAM (na webových stránkách školy).

2. Vyberte položku SVAČINA a následně KREDIT.

3. Zaplaťte převodem Vámi zvolenou částku na uvedený účet s variabilním symbolem( číslo mobilu) a specifickým symbolem (IČO školy) – vše je již předepsáno. Peníze je možné poslat i přes QR kód. Upozorňujeme, že se nejedná o účet školy, ale účet provozovatele automatu a dodavatele dotovaného mléka společnost ADANTE s.r.o. Při volbě výše zálohy vycházejte z toho, že při každodenním odběru se jedná maximálně o částku 120 až 140 Kč měsíčně.

4. Poskytovatel služeb po obdržení platby převede peníze na Váš kredit ( objeví se vlevo nahoře – kredit uživatele je … Kč)

5. Následně dobijte čip svému dítěti – buď převedete celý kredit nebo jeho část. Je možné zvolit i automatické dobíjení kreditu – jakmile částka klesne pod Vámi zvolenou hotovost, čip se z kreditu automaticky dobije. Je nutné si pohlídat, aby na kreditu byly peníze.

6. Po provedení všech těchto úkonů automat Vašemu dítěti vydá po přiložení čipu zvolený mléčný výrobek – v daném dni vždy pouze jeden. Kterými výrobky je automat naplněn, je uvedeno v položce PRODUKTY. V položce NÁKUPY můžete sledovat, které produkty a v který den Vaše dítě odebralo.

V případě jakýchkoliv dotazů se obraťte na paní Zemanovou nebo na vedení školy. Děkujeme za spolupráci.