Lyžařský kurz

V sobotu 13. 1. jsme jeli se školou na hory. První dny svítilo sluníčko, ale v průběhu týdne se počasí měnilo a začalo silné sněžení, při němž napadlo snad půl metru sněhu a lyžování bylo o to příjemnější. Na hotelu nám vařili o dost líp, než ve školní jídelně a proto jsme se taky najedli. Ráno a odpoledne jsme chodili lyžovat a asi po 3 dnech jsme začínali cítit první únavu. V úterý a v pátek byla diskotéka, na které tančili dokonce i učitelé. Na konci týdne jsme zhodnotili celý kurz a dostali diplom za chování na horách. Hory se mi líbily a mrzí mě, že už příště nepojedu.

Terka Urbánková – 9. A

Hodnocení žáků 7. A

„Měla jsem možnost lépe poznat spolužáky i učitele z jiné stránky. Moc děkuji panu učiteli Tůmovi za organizování tohoto zájezdu. Co dodat. Byl to jeden z nejlepších zážitků v mém životě. Toto bych přála úplně každému.“

„Dobrý. Super. Krásný. Lepší než škola. Zůstal bych tam.“

„Bylo to super, nejradši bych se tam vrátil. Diskotéka byla drsná.“

„Bylo to super, ale mohlo to být delší.“

„Lyžák byl super. Dobře se mi padalo. Taky se mi dobře jezdilo. Na hotelu Siréna byla sranda.“

„Lyžák se mi líbil. Naučil jsem se lyžovat. Měli jsme dvě diskotéky.“

„Nejotravnější na lyžování byla cesta tam a zpátky, ale cesta zpátky byla ještě horší, protože řidič pouštěl otřesný písničky.“

„Byl to fakt skvělý nejvíc týden na světě.“

„Hory se mi moc líbily a je škoda, že už hory skončily. Hodnotím 5 z 5 hvězd. Pan učitel si myslí, že jsou 2 mrtví a nakonec se Helča jenom směje.“

„Nejvíc mě zaujalo, jak se ve škole mi ze sedmičky nemáme moc rádi, ale na lyžáku jsme byli jedna parta. Na lyžáku jsme si všichni navzájem pomáhali. “