Halloween 2016

14.11. 2016
Halloween 2016

Dne 26. 10. se uskutečnila halloweenská stezka pod vedením 8. A. Celá naše třída se domluvila, že pro mladší žáky připravíme stezku plnou překvapení a strašidel. Každý, kdo splnil úkol, byl řádně odměněn. Ve třídě jsme se sešli v 16:30 hod. Paní učitelka nám rozdal poslední instrukce. Každá skupinka si šla na své stanoviště připravit své úkoly, kterými byly například ochutnávky, hledání svítících náramků, hledání věci v tekutině, strefování na cíl a spousta dalších úkolů. Musím říct, že nás tahle akce strašně moc bavila a myslím, že bavila jak malé tak velké. Akce skončila asi v devět večer. Děti i dospělí, kteří si přinesli buřty, si je po skončení stezky mohli upéct u hokejbalového hřiště. Chtěli bychom moc poděkovat naší paní třídní učitelce Jitce Sedlákové, která nám pomohla s organizací a s veškerou přípravou. Určitě příští rok připravíme jinou halloweenskou stezku. Akci hodnotím velmi kladně. Líbila se nám a doufám, že se líbila i všem účastníkům.

Lucie Šmolová, 8.A