Den dětí na prvním stupni

Den dětí na prvním stupniV pátek 2. června proběhl na prvním stupni ZŠ Den dětí. Veškerou organizaci jsme zajistili my, žáci 5. třídy, s pomocí třídní učitelky. Připravili jsme 7 skvěle fungujících stanovišť (skákání v pytli, na švihadle, přenášení vody, házení míčkem na cíl atd.). Děti prvního stupně vytvořily celkem 18 družstev. Na každém stanovišti se všichni snažili získat plný počet bodů, aby zvítězili. Na většině stanovišť šlo o týmovou práci a přesnost. 90% dětí si zasloužilo velkou pochvalu a zbylých 10% to bohužel skoro nezajímalo. Na konci celého sportovního dopoledne a po sklizení stanovišť jsme vyhlásili první tři vítězná družstva, která dostala odměny – sladkosti a velký potlesk. Za celou naši třídu musíme napsat, že nás to všechny moc bavilo.
Drsná čtyřka: Jakub Strnad, Marek Starka, Anna Hanzlová a Marta Davidová.
Fotky ze dne dětí