Adaptační den

19.09. 2015
Adaptační den

JSEM UŽ PÁŤÁK
Školní prostředí žáci vnímají hlavně jako místo pro vzdělávání, proto jsme se rozhodli uskutečnit adaptační den pro 5. ročník, kde si budeme hrát a vzájemně se více poznávat. Měl by přispět k poznání svých kamarádů, vytváření lepších vztahů mezi dětmi, k neformální komunikaci mezi žáky a učiteli. Žáci se mimo výuku více poznají, jde o důležitou část sebepoznání, o vyjádření pocitů a poskytování vzájemných zpětných vazeb, které často při školní výuce chybí, ale pro vyučovací proces jsou důležité. Cílem je vytvořit spolupracující kolektiv dětí, které se sešly na začátku školního roku v páté třídě.

„ Hurá“, ozvalo se v 5.A, když se žáci dozvěděli, že se ve čtvrtek nebudou učit. Dne 17.9.2015 se děti nejenom poznávaly ve své třídě v budově školy, ale vyrazily i za doprovodu paní zástupkyně Mgr. Renáty Dytrichové a třídní učitelky Mgr. Marie Anderovské do okolí Nové Včelnice.

Počasí nám přálo a prožili jsme spolu pěkné dopoledne. Více fotografií najdete zde

Třídní učitelka Mgr. Marie Anderovská