Projekt OP VVV

Projekt  OP VVV

Od 1. 2. 2017 realizuje naše škola projekt Škola pro všechny. Projekt je zpracován na základě výzvy 02_16_022 Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování – šablony pro MŠ a ZŠ pro méně rozvinutý region a je součástí operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání. Je spolufinancován Evropskou unií. Cílem projektu je podpořit žáky ohrožené školním neúspěchem a osobnostně profesní rozvoj pedagogů formou dalšího vzdělávání. V rámci projektu budou vytvořené doučovací skupiny  pro český jazyk, anglický jazyk a matematiku a dále pro vybrané žáky 1. stupně bude probíhat souvislá příprava na vyučování. Pedagogové školy se budou vzdělávat v oblasti inkluze a dále v oblastech zaměřených na čtenářskou gramotnost, matematickou gramotnost a cizí jazyky. Projekt bude trvat dva roky a na jeho realizaci obdržíme 512 443 Kč.

PROJEKT DOKONČEN

Created by © 2015 - 2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy