Halloweenská stezka

Na pátek 26. října jsme především pro děti prvního stupně připravili halloweenskou stezku. Sešli jsme se ve škole už v půl páté odpoledne, abychom se zmalovali a nachystali úkoly na našich stanovištích. V 18 hodin vyrazila první skupinka odvážlivců na strašidelnou stezku, která vedla okolo zemědělského družstva, přes most, Šibeňákem, přes louku, okolo zámku, Palatovkou, až k hokejbalovému hřišti, kde si mohli zájemci opéct buřty. Všech jedenáct stanovišť jsme zajišťovali my ze sedmé třídy za pomoci bývalých deváťáků, například jste mohli narazit na strašidelnou ruletu, hledaly se ztracené náramky, poznávaly se věci hmatem ve strašidelné krabici a plnily se různé jiné úkoly. Po splnění každého stanoviště děti dostaly sladkosti a jiné dobroty, někdy i omalovánky. Po skončení jsme, my organizátoři, šli do školní kuchyňky, kde pro nás naše paní třídní učitelka Jitka Sedláková připravila občerstvení a kde jsme celou akci zhodnotili. Moc jsme si to užili a snad i všichni účastníci. Akce se povedla podle našich představ a očekávání.

Za 7. A  Anna Hanzlová a Lenka Leitnerová

Created by © 2015/2018 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy