Adventní projekt v Linci

V úterý 11.12.2018 se v Rakousku uskuteční v rámci německého jazyka přeshraniční projekt pro žáky 7., 8. a 9. ročníku. První zastávkou bude město Freistadt, ve kterém budou mít naši žáci možnost kooperovat a zpívat dvojjazyčně vánoční koledy s žáky místní základní hudební školy. Cílovým místem výletu pak bude město Linz, kde čeká žáky prohlídka města, návštěva jedné z největších rakouských katedrál „Mariendom“, či procházka podél centrem protékajícího Dunaje. Žáci navštíví také moderní muzeum budoucnosti „Ars Electronica Center“, vyhlášené svými působivými výstavami umění, technologie a vesmíru. V případě zájmu a dostatečného času je možnost jízdy na vrchol města historickou železnicí „Pöstlingbergbahn“, která poskytuje idylický výhled na celé město. Chybět nebude ani návštěva vánočních trhů plných tradičních řemesel, pokrmů či pohádkových aranžmá.

Organizace: Odjezd v 7:00 z parkoviště školy, sraz zúčastněných o minimálně 15 minut dříve. Předpokládaný návrat cca v 18:30 hod.

Cena za dopravu 320,-kč/ osoba + 14,-kč/ osoba základní pojištění léčebných výloh.

Zvýhodněné vstupné do Ars Electronica Center 4€/ osoba, obousměrná jízdenka železnicí Pöstlingbergbahn 3€/ osoba.

Nutnost cestovního pasu či jiného osobního dokladu!!!

S sebou svačinu a pití na celý den, případné kapesné dobrovolné.

Organizačně zajišťuje:
Mgr. Kateřina Doležalová  katerinadolezalova7@gmail.com .
Na tento e-mail směřujte dotazy a přihlášky.

Created by © 2015/2018 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy